• Tysiąc powodów, by czytać!

• 02.11.2020 22:41
        • wspierajcie naszą szkołę w konkursie Empiku! od 2  listopada do 2 grudnia 2020r.

• Tysiąc powodów, by czytać to element szeroko zakrojonego empikowskiego programu wspierania czytelnictwa wśród dzieci. Ma na celu wciąganie najmłodszych w fascynujący świat literatury. Nasza szkoła po raz drugi przyłączyła się do konkursu, w wyniku którego dziesięciu bibliotekom, wyłonionym w głosowaniu internetowym, Empik podaruje po 1000 wybranych przez nie książek. Zadanie polegało na zrobieniu zdjęcia plakatu wykonanego przez dzieci  reklamującego książki. Oprócz plakatu uczniowie mieli za zadanie napisać dlaczego lubią czytać „Czytam bo….” Zdjęcie plakatu wraz z wybranymi odpowiedziami uczniów  znajduje się na stronie www.empik.com/biblioteki.

Zwracamy się z prośbą do uczniów, rodziców i innych życzliwych osób o pomoc w realizacji marzenia naszych małych czytelników, którym jest wzbogacenie księgozbioru biblioteki szkolnej o nowe tytuły.

Aby zagłosować, należy  wejść na stronę: https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj w polu szukaj wpisujemy "314". Z jednego konta można głosować tylko raz dziennie, głosować można od 2 listopada do 2 grudnia 2020r.

Za każdy oddany głos serdecznie dziękujemy.

Wyniki   konkursu zostaną ogłoszone 7 grudnia 2020r.

Dzieci z koła bibliotecznego
          Elżbieta Korowaj (nauczyciel bibliotekarz)