• Eksperymenty gr 01

• 26.04.2024 14:57
            • GALERIA:-)
              Dzisiejsze zajęcia były słodkie!  Oto przepis na własny, naturalny, cudowny kisiel: łyżka mąki ziemniaczanej, sok( najlepiej z własnych zapasów), woda zimna i gorąca. Obejrzyjcie zdjęcia 😊

• Wyjście do biblioteki publicznej na ul. Antalla

• 22.04.2024 14:56
            • GALERIA
              19 kwietnia dzieciaczki były w bibliotece przy ul. Antalla na spotkaniu z akordeonistą, panem Patrykiem Sztabińskim. Muzyk w zabawny sposób opowiedział wiele ciekawostek o akordeonie. Czy wiecie, że akordeon ma płuca i buzię? Bogatsi o doświadczenia muzyczne i wrażenia szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.
              Dziękujemy i pozdrawiamy🙂
            • Zajęcia przyrodnicze

• 19.03.2024 15:10
            • GALERIA :-)
              We wtorek dzieciaczki miały zajęcia z panem Romanem Personą, znawcą i pasjonatem zwierząt. Od dzisiaj nie jest już dla nich tajemnicą, co to są kręgowce i dlaczego się tak nazywają. Poznały ryby, płazy, gady, ptaki i ssaki. Było ciekawie 🙂
            • Teatr Wariacja

• 14.03.2024 15:10
              13 marca dzieci oglądały przedstawienie pt. " Czy to już wiosna"
              To bajka opowiedziana przez Baja Gawędziarza. Przemierza on ziemię wzdłuż i wszerz poszukując tematów do swoich pieśni-opowieści, które wygrywa na drewnianej lutni. Tym razem, idąc jeszcze zimowym lasem, spotyka rośliny i zwierzęta, które odkrywają przed nim pierwsze oznaki wiosny.