• Obchody Święta Niepodległości klas 4 - 8

• 25.11.2022 10:18
        • W ramach tegorocznego Święta Niepodległości zespół historyczno-artystyczny oraz polonistyczny przygotował działania, które miały na celu aktywne uczestnictwo naszych uczniów w obchodzeniu tego Święta.

• 6c i 7d aktywnie i na wesoło

• 24.10.2022 20:58
        • Dnia 21 października br. klasy 6c i 7d wybrały Pole Biwakowe ChillZone – miejsce, w którym aktywność fizyczna połączona była z nutką niespiesznego odpoczynku w cieniu drzew przy pięknym słońcu. Pogoda nam dopisała, był ciepły, jesienny dzień...

• 09.10.2022 22:15
        • Europejski Dzień Języków w naszej szkole 26 września, już po raz kolejny, obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie klas 4-8 przygotowali plakaty obrazujące poszczególne języki.
        • Rodzinny, Klasowy Dzień Sportu

• 18.09.2022 17:42
        • Każdy zdaje sobie sprawę, jak ważny jest sport w życiu wszystkich osób. W wieku szkolnym kształtuje charaktery oraz pomaga w budowaniu relacji społecznych, a w wieku starszym w utrzymaniu zdrowego stylu życia. Z okazji Narodowego Dnia Sportu (18.09.2022r.), uczniowie 6c i 7d, zorganizowali rodzinny, klasowy dzień sportu, który odbył się w sobotę 17 września bieżącego roku w Lesie Choszczówka. W tym dniu oprócz naszej aktywności fizycznej liczył się również czas spędzony wspólnie z rodziną, nawiązanie nowych znajomości, rozbudzenie zainteresowań sportowych... Kto wie, być może to właśnie dzięki takim działaniom narodzi się nowy talent, który będzie reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich, ale najpierw naszą 314 -tkę!
        • 3 czerwca odbył się BAL ÓSMOKLASISTY.

• 09.06.2022 21:26
        • Uroczystość rozpoczęła się do poloneza zatańczonego przez naszych przyszłych absolwentów. Uczniowie zostali wprowadzeni na  salę gimnastyczną przez panią dyrektor i wychowawców.