• „Kajko i Kokosz. Szkoła latania”

• 26.02.2024 17:20
        • Klasa 4a z radością podjęła wyzwanie odegrania scen z lektury „Kajko i Kokosz. Szkoła latania” Janusza Christy. Uczniowie na zajęciach stworzyli scenariusze, a w domach przygotowali stroje i rekwizyty. Zadbali o elementy scenografii.
        • Jan Kochanowski - instagramer

• 08.02.2024 18:55
        • Gdyby Jan Kochanowski żył, prowadziłby z powodzeniem profil na Instagramie o tematyce lifestylowej☺ W końcu o życiu wiedział naprawdę dużo, a swoje poglądy i porady wyraził we fraszkach i w pieśniach.
        • Rozprawa sądowa na języku polskim!

• 07.01.2024 21:50
        • Uczniowie klasy 5d przeprowadzili rozprawę sądową w sprawie oskarżonego o zdradę stanu, kłamstwo i przekupstwo nieletniemu Deżo Gerebowi, obywatelowi Węgier, zamieszkałemu w Budapeszcie.
        • W podniebną przygodę z Kajkiem i Kokoszem

• 11.12.2023 22:45
        • Od tysiącleci ludzkość marzyła o lataniu. Historia pokazuje wielu genialnych konstruktorów, którzy tworzyli projekty machin latających, między innymi Leonardo da Vinci. Uczniowie klasy 4b i 4c podczas cyklu lekcji poświęconemu komiksowi pt. „Kajko i Kokosz.