Koło teatralne w j.angielskim

• 12 cans of tuna fish - Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne

• 30.12.2016 20:59
      • Dzieci z klas 1-3 uczestniczyły w zajęciach koła teatralnego w języku angielskim i przygotowały przedstawienie pt. 12 cans of tuna fish
      • W bieżącym roku szkolnym dzieci z klas 1-3 uczestniczyły w kole teatralnym języka angielskiego. Dzieci pod okiem Małgorzaty Kostian, która czuwała nad nauką tekstu i Anny Grzmiączki, ćwiczącej z grupą taniec i ruch, przygotowywały mały musical w języku angielskim pt. „Dwanaście puszek tuńczyka”.

Udział w projekcie wymagał wytrwałości, skupienia, koncentracji  i dużej pracowitości,  ale było warto!

W kwietniu cała teatralna ekipa przeszła pierwszy chrzest bojowy i wystąpiła w Dzielnicowym Przeglądzie Małej Formy Teatralnej, zajmując  2  miejsce.

30 maja nasz teatralny zespół wziął udział w Festynie w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka. Wszyscy byliśmy w świetnych nastrojach, bo towarzyszyli nam Rodzice.