• Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji 2016

• 04.11.2016 11:16
      • W dniach 3-9 października 2016 roku obchodziliśmy w szkole Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji. Przez cały tydzień odbywało się czytanie książek, bajek i opowiadań w każdej klasie przez wicedyrektorów szkoły, nauczycieli oraz uczniów.
      • W niektórych klasach uczniowie wykonywali dodatkowo prace plastyczne do wysłuchanych opowiadań. Oprócz tego uczniowie tworzyli krótkie opowiadania, popisywali się znajomością wyrazów bliskoznacznych. Na kole języka polskiego uczniowie klas czwartych tworzyli krzyżówki ortograficzne, co okazało się nie tylko ciekawą formą nauki ale także doskonałą zabawą. W klasach trzecich uczniowie oglądali film  „Sekret Eleonory” a następnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi treści filmu. Rodzice mogli skorzystać z porad terapeuty podczas dni otwartych. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w obchody tych dni w naszej szkole i zapraszamy do kolejnych przedsięwzięć.

Terapeuci