• Szkoła Przyjazna uczniom z dysleksją - certyfikat

• 04.10.2016 10:37
      • W roku szkolnym 2015/2016 otrzymaliśmy Certyfikat z wyróżnieniem Szkoły Przyjaznej Uczniom z Dysleksją. Przez dwa lata podejmowaliśmy różnego rodzaju działania, które miały przybliżyć uczniom, rodzicom i nauczycielom problem dysleksji rozwojowej.
      • Liczne konkursy, warsztaty dla rodziców, szkolenia, dni otwarte itp. przyczyniły się do lepszego zrozumienia ucznia z trudnościami w uczeniu się. Uczniom zaś pomagały lepiej zrozumieć siebie, poznać inne metody uczenia się oraz podnieść swoją samoocenę.

Certyfikat przyznawany jest przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno- Społecznych i Szkoleń oraz Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za czynny udział we wszystkich podejmowanych działaniach, zaangażowanie i pomoc. Mamy nadzieję, że nasz sukces przyczyni się do efektywniejszej pomocy Państwa dzieciom.

Terapeuci
        Katarzyna Rusak