• Koło kulinarne 2018

• 07.02.2018 00:13
      • W drugim semestrze roku szkolnego 2017/18 na zajęciach koła kulinarnego kontynuujemy cykl tematów dotyczących zdrowego II śniadania do szkoły.

• Prowadzone będą również zajęcia teoretyczne dotyczące wiedzy na temat produktów, pochodzenia produktów, technik kulinarnych, sposobów przygotowania potraw oraz ogólnej znajomości składników pokarmowych i wiedzy na temat  ich znaczenia dla prawidłowego funkcjonowania organizmu młodego człowieka.  Przypominać będziemy zasady savoir –vivre obowiązujące przy stole. Oprócz zajęć praktycznych i teoretycznych przewidziana jest również praca z narzędziami multimedialnymi m.in. pokazy filmów o tematyce kulinarnej przeznaczonych dla uczniów w tym wieku.

Prowadzący Anna Leśniewska-Pindor