• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
    • XIII SPARTAKIADA ZDROWIA- dzielnicowy konkurs  w SP314
      • XIII SPARTAKIADA ZDROWIA- dzielnicowy konkurs w SP314

• 16.01.2020 19:45
      • 17 grudnia w naszej szkole odbył się już po raz trzynasty dzielnicowy konkurs „Spartakiada zdrowia -  w zdrowym ciele  zdrowy duch!”

• W  rozgrywkach brało udział 6 szkół z Białołęki tj..112, 344, 356,314,257,358

Reprezentanci klas IV,V, VI zmierzyli się z pięcioma konkurencjami sportowymi oraz zadaniami biologicznymi dotyczącymi zdrowego stylu życia oraz organizmu człowieka.

Konkursowi towarzyszyła wspaniała atmosfera, trenerzy oraz nauczyciele wspierali swoich uczniów,        a uczestnicy mieli doskonałą motywacje, aby powalczyć o zwycięstwo.

Pięć rund wystarczyło ,aby podsumować konkurs i podać wyniki.  W tym roku na podium znaleźli się

I miejsce SP 368 , II miejsce112 SP , III miejsce SP314, każda szkoła otrzymała puchar , piłki do gry,a  Uczestnicy będące na podium nagrodzeni zostali dodatkowo medalami.

Wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY: Uczestnikom, Nauczycielom, Trenerom, Sponsorom nagród  -Radzie Rodziców!

Do zobaczenia  za rok!

Link do galerii