• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
    • O Ziemi nie tylko w Dzień Ziemi..

• 14.05.2017 11:07
      • Pogadanki o Ziemi , Ekologii, Zagrożeniach  naszej Planety podejmowane są w naszej Szkole -Szkole „Przyjaciół Ziemi „nie tylko w Dzień Ziemi, ale także w czasie lekcji przyrody,  oraz zajęć dodatkowych.
      • Uczniowie klasy Ve podjęli się dyskusji o Ziemi, zagrożeniach wynikających z zanieczyszczeń wody, gleby, powietrza oraz znaleźli odpowiedzi na pytania jak dbać o przyrodę? w domu? w szkole? na osiedlu? W czasie wycieczki?.

Odpowiedzieli na pytania jak oszczędzać wodę? Jak oszczędzać energię elektryczna?.

Projekt cieszył się dużą aktywnością uczniów, powstały pomocnicze plakaty, komiksy, zasady, oraz bardzo ciekawe mapy myśli – mapy pojęć. Gratuluję!,

Agnieszka Ronduda