• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
    • „Piękny uśmiech to zdrowy uśmiech!”

• 04.05.2017 20:14
      • Spotkanie z lekarzem stomatologii Panią Martą Suchocką –Białous
      • Nasi uczniowie w ramach Tarchomińskiej Wiosny Ekologicznej mięli okazję uczestniczyć w wykładzie Pani doktor Marty Suchockiej-Białołus, która przygotowała pogadankę „Jak dbać o zdrowy uśmiech”.

Uczniowie zdobyli cenne informacje dotyczące zasad higieny jama ustnej, dbałości o zęby, dowiedzieli się jakich produktów spożywczych należy unikać, a jakie spożywać, aby mieć piękne, zdrowe zęby. Pani doktor udzieliła wielu rad, oraz cennych wskazówek, które pozwolą zachować zdrowy uśmiech naszym uczniom, a przede wszystkim zdrowie całego organizmiu. Pamiętajmy: "Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć"

Dziękujemy raz jeszcze za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem!

Agnieszka Ronduda

Link do galerii