• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
    • „Bieg po zdrowie”

• 26.04.2017 14:22
      • 24 kwietnia 2017r klasy V przystąpiły do „Biegu po zdrowie” w ramach obchodów Tarchomińskiej Wiosny Ekologicznej.
      • Zdrowe nawyki, zdrowe odżywianie oraz sportowy tryb życia to ważne zagadnienia dla naszych uczniów. Korelacja lekcji przyrody, wychowania fizycznego doskonale spełniła swoje zadania z programem realizowanym w naszej Szkole Erasmus+ /”Mind the sport”/ w czasie trwania konkursu.

„Bieg po zdrowie „ to konkurs wiedzy o zdrowych nawykach, zdrowym organizmie przeplatany konkurencjami sportowymi.

Uczniowie zmierzyli się z licznymi zadaniami teoretycznymi oraz sportowymi, które wyłoniły zwycięzców, wśród nich znaleźli się:

I miejsce Ve,

II miejsce Vd,

III miejsce Vd,

IV miejsce Vc,

V miejsce Va.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za udział, zaangażowanie, przestrzeganie zasad fair play!

Agnieszka Ronduda

Link do galerii