• Tarchomińska wiosna ekologiczna

• 23.03.2017 10:21
      • Konkurs plastyczny dla uczniów klas 0-3. Zachęcamy do udziału i twórczego wykonania prac konkursowych
      • Szkolny etap konkursu w ramach obchodów Tarchomińskiej Wiosny Ekologicznej

Konkurs adresowany jest do uczniów: klasy 0 , I, II i III.
        • Zadanie konkursowe polega na stworzeniu przez dziecko, z pomocą rodziców, przestrzennej pracy : EKO ŚNIADANIÓWKI.
        • Do wykonania używamy odpadów takich jak: papier, wełna, karton, plastik, drewno, sznurek, folia, tekstylia, nakrętki, itp.
        • Praca powinna być stabilna. Nie może się przewracać i żaden element nie może odpadać. Gotowa do zapakowania żywności.
        • Elementy użyte do powstania pracy muszą być czyste.
        • Oceniane będzie: Zgodność z tematem, pomysłowość, wrażenie wizualne i użyte materiały.

Praca od spodu powinna zawierać: imię i nazwisko ucznia ( drukowanymi literami), klasę, Imię i nazwisko.

Prace należy składać do  środy 12.04.2017 r.u pani Joanny Cichockiej ( sala 206 - II piętro).

Celem konkursu jest:

• Uświadomienie wpływu każdego człowieka na jakość środowiska.
        • Rozwijanie aktywności twórczej.
        • Uwrażliwienie dzieci na problem wtórnego wykorzystywania odpadów
        • Uświetnienie obchodów Tarchomińskiej Wiosny Ekologicznej

Zwycięscy konkursu zostaną wyłonieni 19.04.2017 r. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe wręczone na apelu a okazji Święta Szkoły ( 20 lub 21 kwietnia- prześlemy mailem dokładny termin).

Uczestnictwo w konkursie jest rozumiane jako wyrażenie zgody przez autorów prac na bezpłatne opublikowanie ich w sieci internetowej SP 314.

Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięscy, przyznania, wydania i odbioru nagrody.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia udział w konkursie.

opiekunowie konkursu: Joanna Cichocka, Anna Leśniewska-Pindor.

Powodzenia!