• Wycieczka do Łodzi - kl. 4a i kl. 6c

• 12.05.2024 23:03
        • 9 maja 2024 r. kl. 4a i 6c wybrały się na całodniową wycieczkę do Łodzi. Już sama jazda autokarem sprawiła wiele radości. W ramach przewidzianych atrakcji podziwialiśmy egzotyczne zwierzęta w ZOO i Orientarium, a następnie udaliśmy się do Planetarium EC1 na seans pt. „Niezbadane Światy”.
        • Baśniowy wieczór teatralny w klasie 4e

• 12.05.2024 19:37
        • Dnia 9 maja uczniowie klasy 4e zaprosili nauczycieli i swoich rodziców na prezentację projektu pt. "Baśniowy wieczór teatralny".

Aktorzy samodzielnie napisali scenariusze, zadbali o kostiumy, scenografię, światło, oprawę muzyczną. Wszystko to wymagało współpracy w zespole!

• Projekt TELEWIZJA BEZ TAJEMNIC

• 09.05.2024 22:19
        • Klasa 4c podsumowała projekt TELEWIZJA BEZ TAJEMNIC, nagrywając dziennikarskie śledztwo w sprawie istnienia złotej rybki oraz sztukę teatralną humorystycznej wersji baśni o Kopciuszku.

• Wszystkie drogi prowadzą na Białołękę

• 09.05.2024 21:51
        • W środowe przedpołudnie odbył się długo oczekiwany finał projektu edukacyjnego "Wszystkie drogi prowadzą na Białołękę". Uczniowie przez kwiecień i początek maja przygotowywali pomysły pod okiem swoich wychowawców i nauczycieli klas siódmych. Tematem przewodnim prac projektowych była nasza piękna Dzielnica Białołęka.
        • Światowy Dzień Poezji

• 27.03.2024 15:42
        • Wraz z nadejściem wiosny 21 marca obchodzimy ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku Światowy Dzień Poezji. Nasza społeczność szkolna przez dwa dni twórczo i aktywnie celebrowała to święto.