• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
        • Konkurs na budowę komórki

• 23.12.2020 10:56
        • Koniec semestru to wspaniała okazja na wspomnienie tegorocznych osiągnięć naszych uczniów. Tuż przed rozpoczęciem nauki zdalnej, w klasach piątych, odbył się konkurs na model komórki (zwierzęcej, roślinnej, grzybowej lub bakteryjnej).
        • Światowy Dzień Gleby

• 07.12.2020 21:40
        • Dzień ten obchodzimy od 2013 r., kiedy to Organizacja Narodów Zjednoczonych przyjęła rezolucję ustanawiającą 5 grudnia Światowym Dniem Gleby.
          Działania te zostały podjęte w celu zwiększania świadomości społecznej na temat roli gleby w środowisku i w życiu człowieka.

• Działaj z imPETem

• 07.12.2020 21:37
        • Uczniowie klas 1c, 1d, 2d, 2e, 2f, 3a, 3c i 3e zrealizowali kolejne zadanie z programu Działaj z imPETem.