• Dzielnicowy Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”.

• 15.05.2018 22:40
      • Zapraszamy do udziału w VII Dzielnicowym Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”.

• Konkurs adresowany jest do dzieci uczestniczących w zajęciach terapii logopedycznej w przedszkolach i szkołach na terenie dzielnicy Białołęka.

Celem konkursu jest umożliwienie wszystkim dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym, szczególnie z trudnościami w mówieniu, prezentacji swoich umiejętności, talentów plastycznych. Konkurs jest dodatkową formą podnoszenia motywacji u dzieci do poprawnej artykulacji, wspierającą prawidłową wymowę.

Praca powinna zawierać rysunek przedstawiający ulubiony wiersz, który dziecko ćwiczy z logopedą.  Wykonanie dowolną techniką plastyczną, format pracy A4.

Termin nadsyłania prac: do 28 maja 2018 r.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie.

Na zwycięzców konkursu czekają cenne nagrody!!!

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni 29.05. Finał konkursu odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 314 dnia 06 czerwca 2018r.