• Fotoorganika

• 27.05.2021 11:01
          • Z okazji Święta Szkoły - Światowego Dnia Ziemi - klasy piąte wzięły udział w konkursie fotograficznym mającym na celu zwrócenie uwagi na piękno i złożoność otaczającej nas przyrody.
          • Szkolny ogród

• 20.05.2021 09:23
          • Akcja „Podziel się rośliną" spotkała się dużym zainteresowaniem. Do szkolnego ogrodu trafiło wiele roślin.
          • Zagłosuj na - Lapbook z imPETem!

• 15.05.2021 21:28
          • Nasza Szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie „Lapbook z imPETem!”.
            Pomóż nam wygrać laptopy, książki, mikroskopy i inne pomoce edukacyjne!

• Akcja nasadzeń krzewów

• 13.05.2021 09:18
          • Akcja sadzenia krzewów w dniu 7 maja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów i rodziców. Zaangażowanie naszej lokalnej społeczności pozwoliło na bardzo sprawne przeprowadzenie działań. Posadziliśmy aż 100 krzewów tuj żywotnika. Pogoda nam nie przeszkodziła.