• Dzień Wody w kl. I - III

• 27.03.2024 15:47
          • 22 marca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Święto to zostało ustanowione w celu podniesienia świadomości, jak wielką rolę odgrywa woda i jak ogromne zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.
          • Podziękowanie za zbiórkę elektroodpadów!

• 18.03.2024 19:00
          • Szanowni Państwo,
            bardzo dziękujemy za zaangażowanie podczas zbiórki elektrośmieci w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci”, której celem było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami.

• Zbiórka elektrośmieci

• 24.02.2024 22:34
          • W dniach 1 i 4 marca od godz. 7.30 do godz. 19.00 w naszej szkole organizujemy zbiórkę elektrośmieci w ramach udziału w ogólnopolskim programie – Moje miasto bez elektrośmieci!
          • Zbiórka elektrośmieci

• 28.11.2023 20:42
          • 30 listopada i 1 grudnia od godz. 7.30 do godz. 19.00 w naszej szkole organizujemy zbiórkę elektrośmieci w ramach Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci!