• Europejska Nagroda Jakości - mamy z czego być dumni

• 12.01.2017 13:41
      • Nasze zeszłoroczne działania mające na celu naukę podstaw kodowania zostały docenione na szczeblu nie tylko krajowym, ale także europejskim.
      • W dniu 29 października 2015roku Centralne Biuro e-Twinning przyznało nam European Quality Label- czyli Europejską Nagrodę Jakości za projekt "I make my first app".

"Odznaki Jakości eTwinning przyznawane są za wybitne projekty eTwinning. Odznaki są świadectwem pewnego krajowego i europejskiego standardu". (źródło:etwining.pl)

Europejska Odznaka Jakości to nasze drugie świadectwo jakości po odznace krajowej. Od października 2012 roku odznaki europejskie przyznawane są szkołom realizującym projekt, które:
        1. W wyniku procesu selekcji zostały zaproponowane do Europejskiej Odznaki Jakości przez co najmniej jedno Biuro Kontaktowe NSS.
        2. Co najmniej dwóch partnerów otrzymało już Krajową Odznakę Jakości. Europejskie Odznaki Jakości przyznawane są tylko raz w roku i ogłaszane są na Portalu eTwinning.

Szczególne podziękowania dla Rodziców klasy 6d, którzy uwierzyli w nasz pomysł na naukę kodowania i wspierali wytrwale przez cały czas trwania projektu.

Szczegóły na temat projektu znajdują się na naszej stronie szkoły w zakładce realizowane projekty etwinning.

Małgorzata Knap