• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
      • „Witaminowe A..B..C”

• 22.12.2016 10:27
      • Konkurs na najciekawszą grę planszową pt ”Witaminowe A..B..C!” odbył się w klasach piątych. Uczniowie w grupach dwu-trzy osobowych pracowali nad swoimi grami dydaktycznymi.
      • Każda gra  musiała  składać się z : planszy, pionków, regulaminu gry , zestawu pytań-stworzonych przez uczniów. Tematyka konkursu obejmowała zagadnienia związane z witaminami, składnikami odżywczymi, oraz zasadami zdrowego odżywiania. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, co przełożyło się na efekty ich pracy. Edukacja prozdrowotna realizowana za pomocą metody gra planszowa okazała się sukcesem.

Serdeczne gratulacje!

Agnieszka Ronduda