• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
      • Zbiórka baterii

• 28.10.2015 14:25
      • Nasza szkoła od lat współpracuje z firmą Reba. Staramy się dbać o środowisko m.in. poprzez zbiórkę zużytych baterii.  W tym roku przystąpiliśmy do konkursu zbiórki zużytych baterii i akumulatorów przenośnych pod hasłem „Edukujemy-Pomagamy”. Wystartowaliśmy w kategorii „Konkurujemy jak pracowite mrówki”.

• Nagrody będą przyznawane ze względu na:

1) największą masę baterii zebraną przez daną placówkę oświatową;

2) największą masę baterii zebraną przez daną placówkę oświatową w przeliczeniu na liczbę uczniów.

Konkurs będzie trwać do 31 marca 2016 roku.

Zachęcamy wszystkich do przynoszenia baterii i wkładania ich w odpowiednie pojemniki znajdujące się na terenie szkoły:

- rękaw, przy wejściu;

- I piętro, sala 204;

- II piętro, korytarz przy pokoju nauczycielskim.

Więcej informacji o bateriach i konkursie na stronie: www.reba.com.pl

Sylwia Piekarska