• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
      • „Szkoła z Energią”

• 22.12.2016 10:20
      • Nasza Szkoła już kolejny rok wzięła udział w programie „Od poznania do EKO-działania” w tym roku tematem przewodnim była „Warszawska Energia”. W ciągu całego roku w ramach koła ekologicznego i geograficznego uczniowie realizowali liczne zadania programu.
      • Uwieńczeniem ich pracy był udział w Seminarium badaczy przyrody, który odbył się 10 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury przy Łazienkowskiej 7. Nasi uczniowie opowiedzieli w jaki sposób nasza Szkoła oszczędza Energię, opowiedzieli czego dowiedzieli się przeprowadzając audyt Szkoły oraz o ciekawostkach naszej dzielnicy.

Udział w programie pogłębił wiedze naszych uczniów, uwrażliwił na problemy zużywanej energii, uświadomił jak ważne  jest codzienne oszczędzanie energii.

Agnieszka Ronduda
        Anna Orecka