• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
      • Tarchomińska Wiosna Ekologiczna na poziomie klas I-III

• 27.12.2016 09:53
      • W ramach Tarchomińskiej Wiosny Ekologicznej na poziomie klas I-III zostały przeprowadzone liczne działania promujące tematykę ekologiczną.

• Dnia 20 kwietnia uczniowie przyszli w zielonych ubraniach. W tym dniu uczniowie utworzyli łańcuch przyjaciół Ziemi podczas wspólnego odśpiewania piosenki „ Moja Planeta” Majki Jeżowskiej.

Uczniowie klas pierwszych wykonali plakaty do hasła „ Aby Ziemia była …piękna ., które można zobaczyć na korytarzach szkolnych. Klasy drugie wykonały mapy mentalne, które zaprezentowały obok swoich klas. Klasy trzecie napisały listy, które zostaną wysłane do Fundacji Ekologicznej Arka w ramach kampanii Listy dla Ziemi.

21 kwietnia odbył się dzielnicowy konkurs „Bieg po zielona gałązkę” adresowany dla uczniów klas III. Tego dnia uczniowie przyozdobili swoje głowy kolorowymi ekologicznymi nakryciami.

22 kwietnia - w Dzień Ziemi obchodzimy Święto Szkoły. Z tej okazji uczniowie klasy 4a oraz chór szkolny przygotowali uroczysty apel. Zapraszam do obejrzenia zdjęć

Justyna Kosińska