• Konkurs na motto Szkoły nr 314 im. Przyjaciół Ziemi

• 01.12.2015 09:07
      • Cel konkursu: wyłonienie najlepszego motta naszej szkoły

• Zasady konkursu:
        1. Motto szkoły - hasło/rym/cytat/sentencja - winno być krótkie oraz zwięzłe i nie przekraczać dwóch linijek.
        2. Motto szkoły powinno być nawiązywać do misji szkoły „Uczymy jak kochać Ziemię”.
        3. Motto szkoły należy wpisać na kartce, która jest dostępna w recepcji. Dodatkowo na kartce należy umieścić imię i nazwisko autora motta oraz klasę. Wypełnioną kartkę należy wrzucić do specjalnego pudełka w recepcji przy głównym wejściu szkoły.
        4. Motta oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:
        • atrakcyjność, pomysłowość i oryginalność tekstu,
        • nawiązanie do misji szkoły,
        • trafne zaprezentowanie charakteru szkoły,
        • poprawność merytoryczna i językowa,
        • podanie nazwiska autora w przypadku cytatu
        1. Konkurs trwa w terminie 29 października – 26 listopada 2015r.
        2. Jury w składzie dyr. Elżbieta Kieszkowska, Małgorzata Kostian, Marlena Grzymkowska, Anna Magiera, Arkadiusz Bednarczyk wyłoni zwycięskie motto 27 listopada. Wyniki konkursu zastaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły 28 listopada. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową.

Jury zastrzega sobie prawo niewyłonienia laureata.

Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów i liczymy na owocną, udaną współpracę.