• Konkurs Logopedyczny „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”

• 06.05.2015 10:44
      • Konkurs adresowany jest do dzieci uczestniczących w zajęciach terapii logopedycznej w przedszkolach i szkołach na terenie dzielnicy Białołęka.
      • Celem konkursu jest umożliwienie wszystkim dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym, szczególnie z trudnościami w mówieniu, prezentacji swoich umiejętności, talentów plastycznych. Wspólne zaangażowanie rodziców, logopedów oraz nauczycieli w pracy z dzieckiem nad rozwojem mowy i języka. Konkurs jest dodatkową formą podnoszenia motywacji u dzieci do poprawnej artykulacji, wspierającą prawidłową wymowę.

Prace powinny zawierać rysunek przedstawiający ulubiony wiersz, który dzieci ćwiczą z logopedą. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (format A4).

Termin nadsyłania prac: do 25  maja 2015 r.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie pod patronatem  Burmistrza Dzielnicy Białołęka Miasta Stołecznego Warszawy.

Na zwycięzców czekają nagrody!!!

Laureaci zostaną wyłonieni na spotkaniu Dzielnicowej Grupy Wsparcia Zawodowego dla Logopedów Dzielnicy Białołęka. Wszystkich logopedów zapraszamy na spotkanie 25.05 (poniedziałek) godz. 18.00.

Finał konkursu odbędzie się 29.05 o  godz. 10.00. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami.

Regulamin Konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 314 w Warszawie pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Białołęka Miasta Stołecznego Warszawy.

2. Konkurs adresowany jest do dzieci w następujących kategoriach wiekowych:

I – dzieci od 3 do 4 lat
        II – dzieci od 5 do 6 lat
        III – dzieci od 7 – 11 lat

1. Praca ma zawierać rysunek przedstawiający ilustrację do wiersza, który dzieci ćwiczyły z logopedą, rodzicem, terapeutą. Praca może być wykonana pod opieką rodzica, nauczyciela, logopedy, pedagoga lub innej dorosłej osoby.

2. Format pracy: A4, technika dowolna.

3. Każda praca na odwrocie powinna zawierać: metryczkę (litery drukowane: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, adres i tel. placówki, imię i nazwisko opiekuna dziecka) oraz wybrany przez siebie wiersz (czytelnie napisany/ wydrukowany);

4. Prace należy dostarczyć (osobiście lub drogą pocztową) na adres organizatora:
        ul. Porajów 3
        z dopiskiem: „konkurs logopedyczny”

1. Termin nadsyłania prac: do 25.05.2015r.

2. Oceny prac dokona komisja konkursowa. Nadesłanych prac nie zwracamy. Prace niezgodne z regulaminem lub oddane po terminie nie będą oceniane.

3. Wyłonienie zwycięzców nastąpi 25.05 a na  finał konkursu zapraszamy 29.05.

4. Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla laureatów konkursu.

5. Sponsorem nagród jest Burmistrz Dzielnicy Białołęka Miasta Stołecznego Warszawy oraz Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
          w Warszawie.

6. Po zakończeniu konkursu będzie istniała możliwość zobaczenia wszystkich prac, podczas wystawy w Szkole Podstawowej nr 314 w dniach 29.05 – 05.06.2015r

Biorąc udział w Konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady zawarte w Regulaminie oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.

Koordynatorzy konkursu: Zespól Logopedów przy Szkole Podstawowej nr314.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: gosiaczek@tarchomin.pl